7/24 Bizi Arayabilirsiniz! 0850 346 36 35

Ofis Bölme Sistemleri

Günümüz ofislerinde cam duvarlar ile ofislerimizi ve çalışma alanlarımızı çağın getirdiği modern bir görünüme kavuşturabiliriz. Ofis bölme sistemleri sağlam ve şık görüntüsüyle iş yerleri için en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Ofis bölme sistemlerinde genel olarak 8mm ya da 10mm temperli camlar kullanılmaktadır. Tercihe göre çift cam olarakda uygulanabilmektedir.

Genel Özellikler

  • Ofis Bölme Sistem Özellikleri
  • Cam Özelliği: Reklam Folyolu ya da Şeffaf
  • Cam kalınlıgı: 8 MM - 10MM
  • Fitil Sistemi: EPDM Conta
  • Kullanım Alanları: Ofisler, İç Mekan Çalışma Ortamları

Neden Tercih Etmeliyiz ?

  • Alüminyum Kasa: Şık ve modern görünümünün yanı sıra sınırsız renk seçeneği ile mekanlarınıza tam uyumludur.
  • Cam duvarlar ve kapılar sayesinde aydınlık mekanlar ortaya çıkarır.
  • Güvenlik: Sistemde kullanılan temperli camlar sayesinde üst düzey güvenliklidir.
  • Temizlik: Kolay temizlenebilir.

Sık Sorulan Sorular

Her Tür Mekana Uygulanabilir Mi?

Kapalı mekanlar olduğu sürece sistemin uygulanmasında her hangi bir problem yoktur.

Ofis Bölme Sistemi Isı Tasarrufu Sağlar mı?

Ofis bölme sistemlerinde birden çok alternatif vardır. Isı tasarrufu gerektiren durumlar da ısı tasarruflu ofis bölme sistemleri kullanılarak bu ihtiyaç giderilebilmektedir.

Garanti Koşullarınız Nelerdir?

Garanti süremiz imalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıldır.

Keşif ve Montaj Süreniz Ne Kadardır?

Bizimle iletişime geçtikten sonra randevulaşılarak en geç 24 saat içinde keşif ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Yapılacak işin büyüklüğüne göre montaj süresi belirlenir. Fakat genelde 20 gün sonunda işiniz teslim edilecektir.

Profil ve Cam Rengi Seçenekleriniz Nelerdir?

Alüminyum profillerimiz istediğiniz her renge boyanabilmektedir. Ofisinize en çok yakışacak renk ile ofis bölme sistemi ile ofisinizin mobilyaları birebir uyumlu olacaktır.

Ofis bölme sistemi için dekoratif olarak seçebileceğiniz 5 ana cam rengi bulunmaktadır. Bu renkler; şeffaf, füme, bronz, yeşil ve mavi renklerdir. Seçeceğiniz cam rengini istediğiniz profil rengiyle kombinleyerek dekoratif olarak oldukça şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Camların üzerine istediğiniz her hangi bir baskıyı da yaparak hem firma reklamı hemde daha şık görüntüler elde edebilirsiniz.

Ofis Bölme Sistemi Kanunlara Uygun Mudur?

Ofis bölme sistemleri; imar ve iskan gibi kanuni düzenlemelere aykırı değildir. Sistemi uygularken kolon ya da kiriş kesimi gibi işlemler yapılmamaktadır.

Ofis Bölme Perdeyle Kullanılabilir Mi?

Ofis bölme sistemerin de ihtiyaç halinde perde kullanılabilir. İstenildiğinde ise cam arası jaluzi perde uygulaması ile daha şık bir görüntü elde edebilmektedir.

2021 © Telif Hakkı - Cambalkon.net

CamBalkon.Net alanında uzman kadrosu ile Ankara Siteler merkezli olarak internet üzerinden faaliyete geçmiş cam balkon tanıtım ve satış sitesidir. Camoda Ankara üretici bayisi olarak da hizmet vermektedir.

Sosyal Medya’da bizi takip edebilir, en güncel cam balkon bilgilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bayimiz Ol Whatsap Destek Hattı