7/24 Bizi Arayabilirsiniz! 0850 346 36 35
BİZ KİMİZ? Neden Biz?

HAKKIMIZDA

Cambalkon.Net internet sitesi, 2016 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuş bir cam balkon tanıtım ve satış sitesidir. Temelleri 1998 yılına dayanan ve günümüzde; Ankara'da 22, Türkiye'de ise 89 bayisi olan ülkenin en büyük cam balkon üreticilerinden olan bir güçlü bir firmanın ortaya çıkardığı projedir. Bugüne kadar müşterilerine bayileri aracılığıyla ulaşan firma, 2016 yılından itibaren bayilerini devreden çıkararak, doğrudan son kullanıcıya yönelik hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede; bayilerin getirdiği ek maliyetleri ortadan kaldırarak, cam balkon fiyatlarını minimum seviyeden müşterilerine sunmayı başarmıştır.

CamBalkon.Net; AVS Cam Balkon Alüminyum İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Markasıdır.

Vergi Dairesi/V. No: M.Karagüzel / 105 601 9118 - Mersis No: 0105061911800001

MİSYON

Cambalkon.Net, üretici ile müşteri arasında yer alan bayileri ortadan kaldırarak; cam balkon uygulaması yaptırmak isteyen müşterilerini doğrudan üretici ile buluşturmasıdır. Bu sayede en kaliteli ürün, en uygun fiyata sunulabilmektedir.

VİZYON

CamBalkon.Net, ilk gününden son gününe kadar müşteri memnuniyeti ile tüm Türkiye'de adından söz ettirmeyi başaran bir firma olmayı amaçlamaktadır. Cambalkon.Net için sabit iş yoktur. Her müşteri özeldir ve kendine göre ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçları giderebilmek için her müşteriye ve dolayısıyla her işe özel yaklaşarak kusursuza yakın işler ortaya çıkarmak en önemli amaçtır.

KALİTE POLİTİKASI

CamBalkon.Net, günden güne kullanım alanı artan ve bir ihtiyaç haline gelen cam balkon kapatma sistemlerinde, kendine ait oluşturduğu arge birimiyle, her zaman sektöre yön veren yenilikler getirmeyi başarmıştır. Yapılan araştırmaların sonucunda, kullanılan sistemlerin daima piyasanın en kalitelisi olması amaçlanmaktadır.

FAALİYET ALANLARI

CamBalkon.Net, cam kullanımın olduğu her yerde faaliyet göstermektedir. Öncelikli hedefi ev tipi balkonların kapatması olmakla beraber, geliştirdiği sistemler; alışveriş merkezleri, cafeler, restaurantlar, çeşitli ürünlerin satışının yapıldığı mağaza alanları, bekleme alanları, teraslar ve kış bahçelerinin kapatılmasında çalışmalarda bulunmaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI

Cambalkon.Net yapılan her yeniliğe ve getirilen her fikre açıktır. Günden güne büyüyen ihtiyaçlarımız karşısında yeni personellere ve çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır. Cambalkon.Net için katkıda bulunabileceğinizi düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Her türlü teklife ve fikre açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

BAYİLİK FORMU

Cambalkon.Net Tüm Türkiye'de bayilikler verecektir. Bayilik konusunda detaylı bilgiye bayimiz ol linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SERTİFİKALAR

Ürünlerimizin ISO9001 kalite sertifikasına sahiptir.

BELGELER

Ürünlerimizin tamamı TSE belgesine sahiptir.

2021 © Telif Hakkı - Cambalkon.net

CamBalkon.Net alanında uzman kadrosu ile Ankara Siteler merkezli olarak internet üzerinden faaliyete geçmiş cam balkon tanıtım ve satış sitesidir. Camoda Ankara üretici bayisi olarak da hizmet vermektedir.

Sosyal Medya’da bizi takip edebilir, en güncel cam balkon bilgilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bayimiz Ol Whatsap Destek Hattı