7/24 Bizi Arayabilirsiniz! 0850 346 36 35
ÜRÜNLERİMİZ Camoda Modelleri

Camoda'nın en ekonomik ürünü olan Eco Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri, 8mm kalınlığında temperli tek camıyla birlikte 5 farklı standart profil rengi üstün ve ekonomik özellikler sergilemektedir. Winsa Cam Balkon sistemlerinde Vela, Deceuninck Cam Balkon sistemlerinde Vertex adıyla satışı yapılmaktadır.

Ürünü İncele

Camoda Bella serisi uygulanacağı tüm cam balkon sistemlerine uyum sağlayan donanımları, manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekanları tamamlayacak 8 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan tasarımı yaratır. Winsa Cam Balkon sistemlerinde Camekan adıyla satışı yapılmaktadır.

Ürünü İncele

Camoda'nın en yeni serisi olan Performus modeli, modern yapısıyla ekonomik özellikleri bir arada bulundurarak kullanıcılarına balkonlarınızı şık bir mimariyle tamamlamaktadır. Winsa Cam Balkon sistemlerinde Vela, Deceuninck Cam Balkon sistemlerinde Smartec adıyla satışı yapılmaktadır.

Ürünü İncele

Camoda Consensus serisi, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda son teknoloji ile üretilmiştir. Yüksek ve geniş açıklıklara uygulanarak, sağladığı ses ve ısı yalıtımı sayesinde diğer cam balkon ürünlerinden ayrışır. Winsa Cam Balkon Sistemlerinde Veranda, Deceuninck Cam Balkon Sistemlerinde Suprem adıyla satılmaktadır.

Ürünü İncele

Camoda Vista Slider serisi, eşikli ve eşiksiz modelleriyle birlikte sahip olduğu tutamak tasarımı ve taşıma kapasitesi ile kullanıcısına kolay bir kullanım imkanı yaratır. Winsa Cam Balkon Sistemlerinde Teras, Deceuninck Cam Balkon Sistemlerinde Zen Uno adıyla satışı yapılmaktadır.

Ürünü İncele

Camoda Vista Quadro Sürme Cam Balkon Sistemi, 20mm temperli çift cam kullanımıyla birlikte sahip olduğu üstün donanımları, güvenlik seçenekleri ve benzersiz tasarım detayları ile kullanıcısına kullanım kolaylığı ve konforu birarada sunuyor.

Ürünü İncele

Camoda Vista Unico Sürme Sistemi; yüksek ve geniş alanlarınız için toplamda 30mm cam kalınlığıyla birlikte, sahip olduğu tutamak tasarımı, daha büyük çapta tekerleriyle, taşıma kapasitesi ve her zevke hitap eden renk seçenekleri ile kullanıcısına daha önce sunulmamış bir konfor sağlar.

Ürünü İncele

Camla kaplama alanında yeni nesil bir yaklaşım sunan Camoda Hareketli Küpeşte, tek camlı ve çift camlı modelleri kaliteli motor sistemleri, üstün teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri ile daha fazla kullanım alanı yaratarak, dış mekanları daha yaşanabilir ve cazip hale getirir.

Ürünü İncele
2021 © Telif Hakkı - Cambalkon.net

CamBalkon.Net alanında uzman kadrosu ile Ankara Siteler merkezli olarak internet üzerinden faaliyete geçmiş cam balkon tanıtım ve satış sitesidir. Camoda Ankara üretici bayisi olarak da hizmet vermektedir.

Sosyal Medya’da bizi takip edebilir, en güncel cam balkon bilgilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bayimiz Ol Whatsap Destek Hattı