7/24 Bizi Arayabilirsiniz! 0850 346 36 35
ÜRÜNLERİMİZ Camoda Modelleri

CamOda'nın başlangıç ürünü olan Eco Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri, 8mm kalınlığında temperli tek camıyla birlikte 5 farklı standart profil rengi üstün ve ekonomik özellikler sergileyerek evin, salon ve odaları dışında yepyeni bir yaşam alanları sunuyor.

Ürünü İncele

Bella 8mm Katlanır Cam Balkon Sistemleri, uygulanacağı tüm cam balkon sistemlerine uyum sağlayan donanımları, manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekanları tamamlayacak 8 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan tasarımı yaratır.

Ürünü İncele

Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemleri, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda son teknoloji ile üretilmiştir. Yüksek ve geniş açıklıklara 10mm tek cam şeklinde uygulanır. Bu anlamda sağladığı güvenlik 8mm tek camlı diğer sistemlere göre bir adım öne çıkar.

Ürünü İncele

Isıcamlı Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri, uygulanacağı tüm cam balkon sistemlerine uyum sağlayan donanımları, manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekanları tamamlayacak 8 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan tasarımı yaratır.

Ürünü İncele

Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemleri, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda son teknoloji ile üretilmiştir. Yüksek ve geniş açıklıklara uygulanan Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemleri, sağladığı ses ve ısı yalıtımı sayesinde diğer cam balkon ürünlerinden ayrışır.

Ürünü İncele

Vista Slider Sürme Cam Balkon Sistemi, kolay kullanımı, güvenliği ve estetiği bir arada sunan bir sistem tasarımıdır. Vista Slider Sürme Sistemi eşikli ve eşiksiz modelleriyle birlikte sahip olduğu tutamak tasarımı ve taşıma kapasitesi ile kullanıcısına kolay bir kullanım imkanı yaratır.

Ürünü İncele

Camoda Vista Unico Sürme Sistemi; yüksek ve geniş alanlarınız için toplamda 30mm cam kalınlığıyla birlikte, sahip olduğu tutamak tasarımı, daha büyük çapta tekerleriyle, taşıma kapasitesi ve her zevke hitap eden renk seçenekleri ile kullanıcısına daha önce sunulmamış bir konfor sağlar.

Ürünü İncele

Camla kaplama alanında yeni nesil bir yaklaşım sunan Camoda Hareketli Küpeşte, tek camlı ve çift camlı modelleri kaliteli motor sistemleri, üstün teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri ile daha fazla kullanım alanı yaratarak, dış mekanları daha yaşanabilir ve cazip hale getirir.

Ürünü İncele
2019 © Telif Hakkı - Cambalkon.net

CamBalkon.Net alanında uzman kadrosu ile Ankara Siteler merkezli olarak internet üzerinden faaliyete geçmiş cam balkon tanıtım ve satış sitesidir. Camoda Ankara üretici bayisi olarak da hizmet vermektedir.

Sosyal Medya’da bizi takip edebilir, en güncel cam balkon bilgilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bayimiz Ol Whatsap Destek Hattı