7/24 Bizi Arayabilirsiniz! 0850 346 36 35

Camoda Consensus - Winsa Veranda

Camoda Cam Balkon Sistemlerinin Consensus modeli, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda son teknoloji ile üretilmiştir. Yüksek ve geniş açıklıklara uygulanan Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemleri, sağladığı ses ve ısı yalıtımı sayesinde diğer cam balkon ürünlerinden ayrışır. Camoda Consensus modeli; Deceuninck Cam Balkon Sistemlerinde Suprem, Winsa Cam Balkon Sistemlerinde Veranda ismiyle sunulmaktadır.

Genel Özellikler

 • Cam Özelliği: Dört kenarı rodajlanmış, temperli cam
 • Cam Kalınlıgı: 4+16+4 mm Isıcamlı Çift Cam
 • Fitil Sistemi: TPV Conta veya Kıl Fitil
 • Kilit Sistemi: İspanyolet Kilit veya Tel Sistem
 • Taşıma Sistemi: Alt + Üst ( 4 + 4 ) Taşıma sistemi
 • Kullanım Alanları: Her türlü balkon ( Düz, Yay, Köşeli, Açılı ) Teras, Kış Bahçesi

Neden Tercih Etmeliyiz ?

 • Alüminyum Kasa: Üzerindeki çıkış plastiğini kapatabilen; yağmur suyu, toz, rüzgâr gibi dış etkenlerden koruyan ve kanatla birlikte kapatılır.
 • Sistem üzerinde bulunan gizli su tahliye kanalları ile terlemeden kaynaklı sorunları kolayca ortadan kaldırır.
 • Her kanatta her biri 2 rulmanlı 4 adet teker kullanılmaktadır.
 • Güvenlik: Kollu uygulama, şık tasarımı ve kolay kullanımı ile dikkat çekerken aynı zamanda çoçuklar için ektra güvenlik sağlar.
 • Hareket: Kullanılan tekerleklerin çapı daha geniş olduğundan, camların hareket kabiliyeti de üst düzeye çıkarılmıştır.

Yalıtım

 • Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemleri, sahip olduğu contalı çıkış kapağı ile rüzgar geçişini engeller.
 • Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde kanat ve ray profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar dayanımı kuvvetlendirilmiştir.
 • Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde kanatta bulunan gizli su tahliye kanalları ile terlemeden kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkar.
 • Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde kullanılan çift cam, ses yalıtımıyla sessiz ve huzurlu yaşam alanları oluşturulmasına katkı sağlar.
 • Düşeyde beş sıra fırça veya tpv conta kullanılarak kötü hava koşullarının etkisini azaltır. Aynı zamanda kullanıcısına tüm mevsimlere uygun huzurlu bir alan yaratır.

Pratik Kullanım

 • Consensus Cam Balkon Sistemlerinin özel profil yapısı sayesinde cam panellere dokunulmadan sistem açılıp kapanabilir. Böylece camlar üzerinde el izi kalmaz, sistem daha uzun süre temiz korunabilir.
 • Camoda Consensus Cam Balkon Sistemlerinde her uygulama alanına kolaylıkla adapte edilebilmesini mümkün kılan, dekoratif ve fonksiyonel çözümler sunan kasa uzatma profili ve köşe dönüş profilleri ile uygulama yapılması zor gözüken alanlarda bile kullanıcısına çözüm yaratır.
 • Camoda Consensus Cam Balkon Sistemlerinde kollu kilit sistemi sayesinde açma kapama işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Emniyet ve Güvenlik

 • Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde ispanyolet kilit sistemi sayesinde çocuk emniyeti üst seviyeye çıkarılmıştır.
 • Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemlerindeki cam-profil bağlantısında kanat tasarımı ve kullanılan özel yapıştırıcı sayesinde U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti arttırılmıştır.
 • Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde şeffaf conta yerine alüminyum kapak profili kullanılır. Bu sayede profiller sararmaz, kırılmaz aynı zamanda tutamak olarak kullanım imkanı da yaratır.
 • Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde cam panellerin altında ve üstünde toplam 39mm çapında 4 adet metal gövdeli taşıyıcı tekerlekler bulunmaktadır.

Jaluzi Kullanımı

 • 4+16+4 mm temperli cam kullanımında isteğe bağlı olarak iki cam arası jaluzi sistemi uygulanabilir.
 • Estetik görünüm yakalamak ve güneşi kontrol etmek için yapılan bu uygulama aynı zamanda ekstra perde kullanımı da gerektirmez.

Montaj

 • Yenilikçi tasarım kriterlerine göre oluşturulan Isıcamlı Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemleri pek çok üstün özelliğe sahiptir.
 • Isıcamlı Consensus Katlanır Cam Balkon Sisteminin ve diğer sistemlerin kolay kullanım ve üstün performans için doğru montaj yapılması büyük önem taşır.
 • Doğru montajı yapılmış Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemi kullanıcısına güvenlikle birlikte, hava, su ve rüzgâr yalıtımı sağlar.

Renkli Camlar

Bronz Cam

Füme Cam

Yeşil Cam

Mavi Cam

Sık Sorulan Sorular

Her Tür Balkona Uygulanabilir Mi?

Consensus katlanır cam balkon sistemleri daha çok yüksek ve geniş alan isteyen yerlere uygulama yapabilmek için tasarlanmıştır. Bu anlamda diğer modellerden bir adım öndedir.

Consensus Sistemi Isı Tasarrufu Sağlar Mı?

Camoda ürünleri arasında uzun AR-GE çalışmaları sonrasında üretilen Consensus Cam Balkon Sistemleri ısı tasarrufunu en üst seviyeye çıkaran üründür.

Garanti Koşullarınız Nelerdir?

Garanti süremiz imalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıldır.

Keşif ve Montaj Süreniz Ne Kadardır?

Bizimle iletişim kurduktan gün içerisinde keşif ekibimizin programına göre balkonunuzun ölçülerini almak ve net fiyatı vermek için gelecektir. Ya da dilerseniz sizin istediğiniz bir gün ya da saatte de randevu oluşturabilirsiniz. Gelen ekibimiz sizin için en uygun balkon modelini size önerecektir. Bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Bizimle anlaşma sağlayamamanız halinde her hangi bir bedel ödemezsiniz.

Balkonunuzun imalatı siparişi verdiğiniz andan itibaren başlar. İmalat aşaması balkonunuzun özelliklerine göre uzayıp kısalabilir. Genelde sipariş verdiğiniz günden itibaren 14-21 gün içinde balkonunuzun montajı yapılır. Montaj günü programımız dahilinde size uygun olabilecek gün ve saat olarak ayarlanmasına özen gösterilir.

Profil ve Cam Rengi Seçenekleriniz Nelerdir?

Cam balkonunuzun profil (kasa) olan bölümlerinde ral kartelamızdan dilediğiniz bir renge boyanabilir. Standart renklerimiz; beyaz, eloksal ve bronz kaplamadır.

Cam balkonunuz için dekoratif olarak seçebileceğiniz 5 ana cam rengi bulunmaktadır. Bu renkler; şeffaf, füme, bronz, yeşil ve mavi renklerdir. Seçeceğiniz cam rengini istediğiniz profil rengiyle kombinleyerek dekoratif olarak oldukça şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Cam Balkon Sistemi Kanunlara Uygun Mudur?

Cam balkon sistemleri tüm imar ve iskan kanunlarına uygundur. Uygulama sonrasında her hangi bir yasal işlem yaptırmanıza gerek yoktur.

Bazı apartman ve sitelerde dış görünümü bozmamak adına balkon kapatma uygulamalarına bazı sınırlamalar getirilebilmektedir. Bu tür sınırlamaların tamamına uygun nitelikte cam balkon uygulaması tamamen size özel firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Cam Balkon Perdeyle Kullanılabilir Mi?

Consensus Isıcamlı modelinin sadece 4+16+4mm olanı Jaluzi için uygundur. Diğer cam genişlikleri için jaluzi dışında dilediğiniz perde sistemini kullanabilirsiniz.

2021 © Telif Hakkı - Cambalkon.net

CamBalkon.Net alanında uzman kadrosu ile Ankara Siteler merkezli olarak internet üzerinden faaliyete geçmiş cam balkon tanıtım ve satış sitesidir. Camoda Ankara üretici bayisi olarak da hizmet vermektedir.

Sosyal Medya’da bizi takip edebilir, en güncel cam balkon bilgilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bayimiz Ol Whatsap Destek Hattı