7/24 Bizi Arayabilirsiniz! 0850 346 36 35
DETAYLAR Camoda Nedir?

CAMODA NEDİR?

Deceuninck grubunun uluslararası gücünü arkasına alan Türkiye’de ilk kurumsal cam balkon markası olan CAMODA, kurulduğu günden bugüne tasarladığı yaşama değer katan fonksiyonel ve inovatif sistemleriyle, Türkiye’de cam balkon sistemleri sektörüne öncülük ediyor. CAMODA, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde ve sürdürülebilir gelişmeyi esas alan bir kalite anlayışıyla yürütülmektedir. Türkiye'de Ege Profil A.Ş. çatısı altında olan CAMODA markası uluslararası alanda da Deceuninck bünyesinde üretilmektedir. Yenilikçi ARGE çalışmaları ve geleceğe yönelik yatırımlarıyla alanında fark yaratan CAMODA, kısa süre içerisinde farklı segmentlerdeki ürünleri ile sektördeki yerini güçlendirerek, hızla büyüyen bayi ağı ile Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermektedir.

Deceuninck Grup Hakkında

  • Deceuninck, 1937 yılında Belçika’da kurulmuştur. Yapı endüstrisi için kompaund, tasarım, geliştirme, ekstrüzyon, finisaj ve geri dönüşüm konularında uzmanlaşmış olan Deceuninck, dünyanın en büyük ilk 3 PVC üreticisinden biridir.
  • Profesyonel teknik ekip ve uzman çalışanlarla birlikte yoğun Ar-Ge çalışmaları neticesinde sürekli yenilikçi ürünler geliştiren Deceuninck, inovatif ürünlerini 4 binden fazla müşteriyle buluşturmaktadır. Deceuninck bugün, dünya çapında 35 iştiraki ve 3 bin 500’den fazla çalışanıyla 91 ülkede faaliyet göstermektedir.
  • Batı Avrupa, Orta ve Doğa Avrupa, Kuzey Amerika ve Türkiye olmak üzere dört coğrafi bölgeye konumlandırılan, toplamda 22 depolama ve dağıtım tesisi, 14 dikey entegre üretim tesisiyle tüm müşterilerine Deceuninck'in üstün kalitesi ve güvencesi ile hizmet vermektedir.
  • Deceuninck aynı zamanda, yıllık 644,5 milyon euro cirosuyla dünya çapında entegrasyon sağlamış bir grup şirketidir. Halka açık bir olan Deceuninck, sürdürülebilir iş modeliyle daha yaşanabilir bir dünya inşa etmek üzere üretim gerçekleştirmektedir.
  • Sürekli kendini yenileyerek, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pazara sunduğu inovatif ürünler ile sektöründe her zaman öncü olan Deceuninck; Almanya, Amerika, Avusturalya, Belçika, Brezilya, Fransa, Hindistan, İngiltere, Rusya, Romanya Polonya, Şili, Tayland ve Türkiye'de bulunan fabrika ve ofisleri ile tüm dünyada yaygın bir şekilde yerini almaktadır.

Ege Profil A.Ş. Hakkında

  • 1981 yılında kurulan Türkiye’nin PVC profil sektöründeki öncü kuruluşu Ege Profil Tic. ve San. A.Ş., 37 yıllık tecrübesinin aldığı güçle yurt içi ve yurt dışında önemli yatırımlara imza atmaktadır. Teknolojiye yaptığı yatırımlar, AR-GE çalışmaları, kalite anlayışı ve sürdürülebilirlik politikaları ile Türkiye’de PVC sektörünün nabzını değiştirmektedir.
  • Ege Profil, 2000 yılında dünyanın en büyük PVC profil üreticisi Deceuninck Grubu’nun en büyük hissedar olmasıyla birlikte dünya standartlarında üretim gerçekleştirerek gücüne güç katmaya devam etmektedir.
  • PVC profil sektöründe uzun yıllar sektör deneyimine sahip Ege Profil; Egepen Deceuninck, Winsa, Pimapen, Maestro, Inoutic ve Camoda markaları ile faaliyet göstermektedir. Ayrıca Ege Profil Tic. ve San. A.Ş., 2014 yılında alüminyum sektörüne de adım atmış ve IQ Alüminyum ile sektöre yenilikler getirmiştir.
2021 © Telif Hakkı - Cambalkon.net

CamBalkon.Net alanında uzman kadrosu ile Ankara Siteler merkezli olarak internet üzerinden faaliyete geçmiş cam balkon tanıtım ve satış sitesidir. Camoda Ankara üretici bayisi olarak da hizmet vermektedir.

Sosyal Medya’da bizi takip edebilir, en güncel cam balkon bilgilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bayimiz Ol Whatsap Destek Hattı