7/24 Bizi Arayabilirsiniz! 0850 346 36 35

Eco Bella Cam Balkon Sistemleri

Camoda katlanır cam balkon sistemlerinin başlangıç ürünü olan Eco Bella modeli; tüm balkonlara uyum sağlayan donanımları, manzaradan ödün vermeyen yapısıyla tüm mekanları tamamlayacak ve kullanıcısına bütünleyici bir alan oluşturur. Temperli cam uygulaması ile rüzgar yükü ve oluşabilecek darbelere karşı yüksek dayanım gücü sağlar. Egepen Deceuninck cam balkon sistemlerinde Vertex, Winsa Camlama sistemlerinde Vela Gold ismiyle geçmektedir.

Genel Özellikler

 • Eco Bella cam balkon sistemleri
 • Cam Özelliği: Dört kenarı rodajlanmış, temperli cam
 • Cam kalınlıgı: 8 MM
 • Fitil Sistemi: Kıl Fitil
 • Taşıma sistemi: Alt + Üst ( 4 + 4 ) Taşıma sistemi
 • Kullanım Alanları: Her türlü balkon ( Düz, Yay, Köşeli, Açılı ) Teras, Kış Bahçesi

Neden Tercih Etmeliyiz ?

 • Alüminyum Kasa: Üzerindeki çıkış plastiğini kapatabilen; yağmur suyu, toz, rüzgâr gibi dış etkenlerden koruyan ve kanatla birlikte kapatılır.
 • Sistem üzerinde bulunan gizli su tahliye kanalları ile terlemeden kaynaklı sorunları kolayca ortadan kaldırır.
 • Her kanatta her biri 2 rulmanlı 4 adet teker kullanılmaktadır.
 • Güvenlik: Özel rulmanlı ve döküm olmayan, aşınmaz polyemid kaplamalı teker sistemi, üç yerden kilitlemelidir.
 • Temizlik: Özel açma-kapama mekanizması sayesinde temizlik problemi de yaşanmaz.

Renkli Camlar

Bronz Cam

Füme Cam

Yeşil Cam

Mavi Cam

Sık Sorulan Sorular

Her Tür Balkona Uygulanabilir Mi?

Profesyonel seri olan cam balkon modelimiz her türlü balkon türüne uygulanabilir. Balkonunuzun şekli ve konum özellikleri sistemin çalışmasını etkilemeyecektir.

Eco Bella Sistemi Isı Tasarrufu Sağlar Mı?

Evinizin dış dünyaya açılan en büyük alanı balkonlarınızın kapılarıdır. Isı kaybı da en fazla bu kapılardan yaşanır. Dış dünya ile balkon kapınızın arasına girecek cam balkon sistemi sayesinde ısı kayıplarını en aza indirirsiniz.

Garanti Koşullarınız Nelerdir?

Garanti süremiz imalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıldır.

Keşif ve Montaj Süreniz Ne Kadardır?

Bizimle iletişim kurduktan gün içerisinde keşif ekibimizin programına göre balkonunuzun ölçülerini almak ve net fiyatı vermek için gelecektir. Ya da dilerseniz sizin istediğiniz bir gün ya da saatte de randevu oluşturabilirsiniz. Gelen ekibimiz sizin için en uygun balkon modelini size önerecektir. Bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Bizimle anlaşma sağlayamamanız halinde her hangi bir bedel ödemezsiniz.

Balkonunuzun imalatı siparişi verdiğiniz andan itibaren başlar. İmalat aşaması balkonunuzun özelliklerine göre uzayıp kısalabilir. Genelde sipariş verdiğiniz günden itibaren 14-21 gün içinde balkonunuzun montajı yapılır. Montaj günü programımız dahilinde size uygun olabilecek gün ve saat olarak ayarlanmasına özen gösterilir.

Profil ve Cam Rengi Seçenekleriniz Nelerdir?

Cam balkonunuzun profil (kasa) olan bölümlerinde ral kartelamızdan dilediğiniz bir renge boyanabilir. Standart renklerimiz; beyaz, eloksal ve bronz kaplamadır.

Cam balkonunuz için dekoratif olarak seçebileceğiniz 5 ana cam rengi bulunmaktadır. Bu renkler; şeffaf, füme, bronz, yeşil ve mavi renklerdir. Seçeceğiniz cam rengini istediğiniz profil rengiyle kombinleyerek dekoratif olarak oldukça şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Cam Balkon Sistemi Kanunlara Uygun Mudur?

Cam balkon sistemleri tüm imar ve iskan kanunlarına uygundur. Uygulama sonrasında her hangi bir yasal işlem yaptırmanıza gerek yoktur.

Bazı apartman ve sitelerde dış görünümü bozmamak adına balkon kapatma uygulamalarına bazı sınırlamalar getirilebilmektedir. Bu tür sınırlamaların tamamına uygun nitelikte cam balkon uygulaması tamamen size özel firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Cam Balkon Perdeyle Kullanılabilir Mi?

Cam balkon sistemimiz perde kullanımına uygundur. Keşif aşamasında uzman ekibimize bilgi vermeniz halinde stor perde ya da benzeri perde aparatları için yeterli payı bırakacaklardır.

2021 © Telif Hakkı - Cambalkon.net

CamBalkon.Net alanında uzman kadrosu ile Ankara Siteler merkezli olarak internet üzerinden faaliyete geçmiş cam balkon tanıtım ve satış sitesidir. Camoda Ankara üretici bayisi olarak da hizmet vermektedir.

Sosyal Medya’da bizi takip edebilir, en güncel cam balkon bilgilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bayimiz Ol Whatsap Destek Hattı