7/24 Bizi Arayabilirsiniz! 0850 346 36 35

DETAYLI CAM BALKON FİYAT HESAPLAMA FORMU

Balkon Şeklinizi Seçin

Aşağıdan balkon şeklinizi seçin ve zevkine en uygun tarzı belirleyin.

MODEL TİPİ SEÇİN

Cambalkon modelini seçin ve tarzınızı belirleyin.

8 mm. Kalınlığında temperli, (kırılmaya karşı 6000 derecelik ısıda fırınlanarak güçlendirilmiş) şişe cam standartlarında saydam veya tercihe göre renkli cam seçenekleri ile farklı renklerde profil seçenekleri olan su sızdırmaz özellikli balkon modeli.

Ürünü İncele

Isı yalıtımı açısından en uygun sistemdir. Katlanır cam balkon sistemlerinde tek cam kullanılması durumunda, ısı kaybını tamamen önlemek mümkün değildir. Isı yalıtımı açısından tam donanıma sahip olduğu için balkonlarınızda oda ortamı sağlamaktadır.

Ürünü İncele

Kasa üzerinde yer alan raylar vasıtasıyla bu raylar üstünde yer alan camların yatay hareket doğrultusunda ilerlemesiyle balkon, iç mekânlarda daralmaya sebep vermemektedir. Genelde teras, kış bahçeleri ve cafe/restaurantlar için uygunluk sağlamaktadır.

Ürünü İncele

Kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiştir. Profesyonel seri bazaları 8 mm Temperli Cam kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Sistemin eloksal, beyaz, krem ve kahverengi standart renk seçenekleri mevcuttur.

Ürünü İncele

PROFİL RENGİNİ SEÇ

Dış cephenize en uygun profil rengini seçin.

CAM RENGİ SEÇİN

Balkonunuz ve Dış cephenize uygun cam rengini seçin.

FİTİL SEÇENEKLERİ

Size en uygun fitil seçeneğini seçin.

2018 © Telif Hakkı - Cambalkon.net

CamBalkon.Net 18 yıllık tecrübesi ve alanında uzman kadrosu ile Ankara Siteler merkezli olarak internet üzerinden faaliyete geçmiş cam balkon tanıtım ve satış sitesidir.

Sosyal Medya’da bizi takip edebilir, en güncel cam balkon bilgilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bayimiz Ol Whatsap Destek Hattı